O nás

9200 +

Úspešných projektov

O nás

Už viac ako 16 rokov robíme čo nás baví a v čom sme naozaj dobrí

Náš hlavný prístup vo firme je jednanie na rovinu, aby sme navzájom nestrácali čas. Keď nestrácame čas, tak šetríme peniaze, emócie a očakávania. Sústredíme sa na to, aby veci efektívne fungovali a aby obidve strany mali čo najväčší úžitok – a presne preto veci fungujú.  Každé víťazstvo a každý omyl je pre nás len ďalší krok, ktorí nás vedie k lepšiemu spoločnému fungovaniu firmy.

Prečo my

Ako vyzerá spolupráca s nami?

1. Prípravná fáza - nájdeme najlepšie riešenie pre vašu budovu

V prípade ak máte záujem o protislnečné fólie, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom a dohodneme si bezplatnú obhliadku budovy. Súčasťou obhliadky je aj konzultácia s našim odborníkom, ktorý vám odporučí riešenie – najvhodnejší typ fólie a najefektívnejší spôsob montáže.

2. Cenová ponuka - férová cena za kvalitnú službu

Cenovú ponuku vypracujeme promptne a bez odkladania na základe informácií, ktoré sme získali pri osobnej obhliadke.

3. Inštalácia protislnečných fólií od profesionálov – kvalitne a bezpečne

Práce realizujú naši šikovní pracovníci, ktorí majú bohaté skúsenosti s aplikáciu okenných fólií, ako aj s bezpečným spôsobom práce vo výškach na rôznych typoch budov. Pri práci dbáme na presné dodržiavanie pracovného postupu a dávame si záležať na detailoch. Výsledkom je perfektne odvedená inštalácia a spokojní zákazníci, ktorým fólie bezproblémovo slúžia mnoho rokov.